Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Poszukiwany 34-latek został zatrzymany. Ma do odbycia karę za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu

Foto ilustracyjne

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 34-latka. Mieszkaniec gminy Bodzechów poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim i Sąd Rejonowy w Lipsku. Za murem więziennym ma on do odbycia łączną kary 18 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją sądu trafi do aresztu.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania zatrzymali 34-latka. Mężczyzna poszukiwany był od miesiąca na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim, za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości oraz przez Sąd Rejonowy w Lipsku, za jazdę w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z dyspozycją wymiaru sprawiedliwości ma on do odbycia łączna karę 18 miesięcy pozbawienia wolności. Mieszkaniec gminy Bodzechów wkrótce trafi do zakładu karnego.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Poszukiwany 34-latek został zatrzymany. Ma do odbycia karę za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*