Ośrodek szkolenia Primo i Optima


Policjanci trafili na narkobiznes przez przypadek. Mężczyzna po domowej interwencji trafił do celi

Foto: KPP Ostrowiec

Podczas interwencji domowej ćmielowscy policjanci zatrzymali 42-latka. Stróże prawa ujawnili należącą do niego marihuanę, amfetaminę oraz 6 krzaków konopi innych niż włókniste. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli 53 kilogramy krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Teraz o dalszym losie 42-latka zadecyduje prokurator. Więcej poniżej!


Wczoraj około godziny 08.30 mundurowi z Komisariatu Policji w Ćmielowie zostali skierowani na interwencję domową. Zdarzenie dotyczyło nagannego zachowania 42-latka, dobrze znanego funkcjonariuszom. W trakcie prowadzonych czynności na miejscu stróże prawa ujawnili dwie kruszarki oraz różnego rodzaju zawiniątka z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana o wadze 4 gramów i amfetamina w ilości ponad 10 gramów. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać jeszcze inne substancje, których posiadanie jest zabronione. Nie pomylili się. Dodatkowo zabezpieczyli 5 worków z zawartością 53 kg krajanki tytoniowej. Wstępnie oszacowano, że z tytułu niezapłaconego podatku mężczyzna naraził Skarb Państwa na uszczuplenie w kwocie ponad 46 000 złotych. Więcej poniżej!

Ponadto 42-latek nie tylko posiadł narkotyki, ale trudnił się również uprawą konopi innych niż włókniste. Nielegalna uprawa została ujawniona przez ćmielowskich stróżów prawa na jego podwórku. Policjanci zabezpieczyli 6 krzaków konopi indyjskich, których posiadanie jest zabronione. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mieszkaniec gminy Ćmielów niebawem usłyszy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Ponadto odpowie również za przestępstwo przeciwko rodzinie, przestępstwo z ustawy o ochronie zwierząt i kodeksu karnego skarbowego. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Nad sprawą cały czas pracują ćmielowscy śledczy.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policjanci trafili na narkobiznes przez przypadek. Mężczyzna po domowej interwencji trafił do celi"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*