21-latek z narkotykami zatrzymany przez ostrowieckich kryminalnych - Kurier Ostrowiecki

21-latek z narkotykami zatrzymany przez ostrowieckich kryminalnych

Foto: KPP Ostrowiec

Policjanci z Wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 21 – latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas czynności stróże prawa zabezpieczyli przy ostrowczaninie ponad 10 gramów suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

W miniony piątek tj. 19 listopada br. kwadrans przed godziną 19 ostrowieccy kryminalni zatrzymali 21-latka. Policjanci podejrzewali, że młody mężczyzna poruszający się pojazdem marki Audi może posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie patrolowania jednej z ulic w miejscowości Kunów zauważyli oni stojący na parkingu opisany pojazd. Siedzący za kierownicą 21-latek na widok stróżów prawa zaczął dość nerwowo się zachowywać. Ponadto z pojazdu wyczuwalna była charakterystyczna woń marihuany. W trakcie czynności okazało się, że mieszkaniec naszego miasta posiadał ponad 10 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. 21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał.

Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "21-latek z narkotykami zatrzymany przez ostrowieckich kryminalnych"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*