Samochód uszkodził budynek mieszkalny [Galeria zdjęć] - Kurier OstrowieckiSamochód uszkodził budynek mieszkalny [Galeria zdjęć]

Foto: PSP Starachowice

16 listopada o godzinie 19:22 do Stanowiska Kierowania PSP w Starachowicach wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku w Stykowie przy ul. Słonecznej. Więcej poniżej!

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępów PSP stwierdzono, że samochód osobowy Audi A4 wypadł z drogi, uszkodził słup teleinformatyczny i wbił się w róg domu jednorodzinnego. Kierujący pojazdem znajdował się wewnątrz pojazdu. Mieszkańcy w wyniku zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń i w chwili przybycia jednostek ratowniczych znajdowali się na zewnątrz budynku – informuje asp. Daniel Pożoga z PSP Starachowice.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu poszkodowanego z pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz przekazaniu osoby poszkodowanej Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Lekarz zespołu ratownictwa medycznego po przebadaniu mężczyzny podjął decyzję o zabraniu go do Szpitala Powiatowego w Ostrowcu Św.

Dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia prowadziła Policja.

W działaniach uczestniczyło 8 strażaków JRG Starachowice i 6 strażaków z OSP Krynki.

Foto: PSP Starachowice (asp. Adrian Cieślik)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Samochód uszkodził budynek mieszkalny [Galeria zdjęć]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*