Śmiertelny wypadek na strzeżonym przejeździe kolejowym [Galeria] - Kurier OstrowieckiŚmiertelny wypadek na strzeżonym przejeździe kolejowym [Galeria]

Foto: PSP Legnica

W Legnicy przy ulicy Bobrowej (województwo dolnośląskie) 70-latka, kierująca samochodem osobowym, zderzyła się z pociągiem na strzeżonym przejeździe kolejowym. Do wypadku doszło w piątek 3.12.2021 r. około godziny 6. Kobieta zmarła. Więcej poniżej!

Kobieta wjechała na strzeżony przejazd kolejowy w momencie gdy opuszczano rogatki. Pociąg uderzył w auto.

Do zdarzenia niezwłocznie udały się dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 1 oraz Dowódca Grupy Operacyjnej, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. W wyniku zderzenia z pociągiem, samochód osobowy został wyrzucony na nasyp kolejowy w odległości ok. 15 m od drogi. Działania zastępów polegały na wydobyciu osoby poszkodowanej oraz udzieleniu jej kwalifikowanej pierwszej pomocy. W wyniku odniesionych obrażeń osoba kierująca pojazdem osobowym poniosła śmierć – informuje Państwowa Straż Pożarna w Legnicy.

Foto: PSP Legnica

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Śmiertelny wypadek na strzeżonym przejeździe kolejowym [Galeria]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*