30-letni wandal zatrzymany po pościgu. Mężczyzna napadł na funkcjonariuszy - Kurier Ostrowiecki

30-letni wandal zatrzymany po pościgu. Mężczyzna napadł na funkcjonariuszy

Foto ilustracyjne

Ostrowieccy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu 30-latka. Mężczyzna na jednym z osiedlowych parkingów w Ostrowcu Świętokrzyskim dokonał uszkodzenia pojazdu marki Honda. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na kwotę 1200 złotych. Ponadto w trakcie interwencji sprawca znieważył mundurowych, naruszył ich nietykalność cielesną oraz wypowiadał pod ich adresem groźby karalne. 30-latkowi może grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

W minioną środę około godziny 11.30 dyżurny ostrowieckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu pojazdu marki Honda. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, nieznany mu sprawca urwał boczne lusterka oraz porysował powłokę lakierniczą jego samochodu, czym spowodował straty wysokości 1200 złotych. Chwilę później w bezpośrednim pościgu policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego zatrzymali wandala. Okazał się nim 30 –latek, mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo sprawca w czasie interwencji był agresywny, znieważył policjantów, naruszył ich nietykalność cielesną oraz im groził. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie i wytrzeźwieniu usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "30-letni wandal zatrzymany po pościgu. Mężczyzna napadł na funkcjonariuszy"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*