Szczegółowe ustalenia Prokuratury w sprawie tragicznego wypadku w Starej Słupi - Kurier OstrowieckiSzczegółowe ustalenia Prokuratury w sprawie tragicznego wypadku w Starej Słupi

Foto ilustracyjne

Prokuratura Rejonowa w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadziła śledztwo w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, który miał miejsce 17.04.2023 r. w Starej Słupi. W toku śledztwa – w oparciu o przede wszystkim zeznania świadków, wyniki oględzin miejsca wypadku i pojazdów w nim uczestniczących, wstępne wyniki sekcji zwłok –  ustalono, co następuje. Więcej poniżej!

Do zdarzenia doszło 17.04.2023 r. po g. 19.00 na drodze nr DW-751 w Starej Słupi w gminie Nowa Słupia. 26-latek kierujący pojazdem marki BMW, jadąc z dużą prędkością wpadł w poślizg, zjechał na pas jezdni przeznczony do ruchu w przeciwnym kierunku i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki MAN. Kierujący samochodem ciężarowym podjął manewr skrętu w prawo w celu uniknięcia zderzenia i zjechał na pobocze, lecz pomimo tego samochód osobowy czołowo, pod lekkim kątem, uderzył w ciężarówkę. W następstwie zderzenia przednia część samochodu osobowego znalazła się pod samochodem ciężarowym, a tylna oderwała się i zatrzymała około 30 m dalej na jezdni. W następstwie zdarzenia śmierć ponieśli 26-letni kierowca BMW i troje pasażerów tego auta, tj. dwóch mężczyzn w wieku 18 lat i dziewczyna w wieku 15 lat.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Szczegółowe ustalenia Prokuratury w sprawie tragicznego wypadku w Starej Słupi"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*