Nieuczciwa 22-latka w rękach ostrowieckich policjantów - Kurier OstrowieckiNieuczciwa 22-latka w rękach ostrowieckich policjantów

Foto ilustracyjne

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 22-latkę, która podczas kradzieży kosmetyków została ujęta przez pracownika ochrony. Do zdarzenia miało dojść w jednej z drogerii w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z ustaleń stróżów prawa wynikało, że łupem młodej mieszkanki gminy Bodzechów padły rożnego rodzaju kosmetyki o wartości blisko 1800 złotych. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że kobieta dzień wcześniej dokonała podobnego czynu w innym sklepie tej samej sieci. Łączne wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 2100 złotych. Więcej poniżej!

W środę kilka minut przed godziną 11.00 ostrowieccy policjanci zostali skierowani na interwencję do jednej z drogerii na terenie miasta. Z przekazanych informacji wynikało, że pracownik ochrony ujął tam sprawczynię kradzieży. Po przybyciu na miejsce mundurowi ustalili, że łupem 22-letniej mieszkanki gminy Bodzechów padły rożnego rodzaju kosmetyki o wartości blisko 1800 złotych. Ponadto wyszło na jaw, że ta sama nieuczciwa klientka dzień wcześniej dopuściła się podobnego czynu w innym sklepie tej samej sieci. Łącznie wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 2100 złotych. Funkcjonariusze podczas przeszukania miejsca zamieszkania 22-latki odzyskali część skradzionych łupów. Młoda mieszkanka gminy Bodzechów usłyszała wczoraj zarzuty.

Kodeks karny za tego rodzaju przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nieuczciwa 22-latka w rękach ostrowieckich policjantów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*