Celowo porysował samochód w Ostrowcu Św. Mieszkaniec mazowieckiego zatrzymany - Kurier Ostrowiecki


Celowo porysował samochód w Ostrowcu Św. Mieszkaniec mazowieckiego zatrzymany

Foto: KPP Ostrowiec

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowickiej komendy ustalili podejrzanego o uszkodzenia mienia. 30-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego odpowie za porysowanie powłoki lakierniczej pojazdu marki Volkswagen. Wartość start pokrzywdzony wycenił na kwotę 3000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w drugiej połowie sierpnia br. na jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, nieznany wówczas sprawca dokonał porysowania powłoki lakierniczej zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu pojazdu marki Volkswagen.  Wartość start właściciel auta wycenił na kwotę 3000 złotych.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. Ich skrupulatna praca doprowadziła do ustalenia podejrzanego o uszkodzenie niemieckiego auta. Wczoraj zatrzymany został 30-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.  Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Celowo porysował samochód w Ostrowcu Św. Mieszkaniec mazowieckiego zatrzymany"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*