Ostrowieccy kryminalni zatrzymali aż troje poszukiwanych jednego dnia - Kurier OstrowieckiOstrowieccy kryminalni zatrzymali aż troje poszukiwanych jednego dnia

Foto ilustracyjne

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jako pierwszy w ręce stróżów prawa „wpadł” 64-latek. Ostrowczanin ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za niestosowanie się do wyroku sądowego. Drugi z zatrzymanych to 27-latek, który w więziennej celi za popełnione wykroczenie musi odpokutować karę 15 dni pozbawienia wolności. Jako ostatnia do grona zatrzymanych dołączyła 43-letnia kobieta, która za dokonaną kradzież pożegnała się z wolnością na 103 dni. Więcej poniżej!

Wczoraj jako pierwszy w ręce ostrowieckich kryminalnych „wpadł” 64-latek. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Za niestosowanie się do wyroku sądowego w więziennej celi musi odpokutować karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Kolejno do grona zatrzymanych dołączył 27-latek. Jak ustalili ostrowieccy kryminalni mężczyzna, za popełnione wykroczenie z wolnością pożegnał się na 15 dni. Z kolei 40-letnia ostrowczanka za „kratkami” spędzi 103 dni za popełnione przestępstwo kradzieży. Poszukiwana była na podstawie zarządzenia wydanego przez miejscowy sąd.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowieccy kryminalni zatrzymali aż troje poszukiwanych jednego dnia"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*