Uciekł z miejsca zdarzenia, zatrzymali go dzielnicowi. Wypadek z ciężarówką - Kurier Ostrowiecki


Uciekł z miejsca zdarzenia, zatrzymali go dzielnicowi. Wypadek z ciężarówką

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 56-letniemu mieszkańcowi powiatu opatowskiego, który we wtorek na jednej z ulic w mieście doprowadził do zdarzenia drogowego. Mężczyzna wjechał pod ciężarówkę a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Kilkanaście minut później zatrzymali go dzielnicowi. Był nietrzeźwy.

We wtorek po godzinie 17 do stanowiska kierowania opatowskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na jednej z ulic w mieście. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący peugeotem podczas wyjeżdżania z parkingu na drogę krajową najpierw uderzył w ogrodzenie, a następnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 33-latkowi, który kierował pojazdem ciężarowym czym doprowadził do zderzenia się pojazdów. Kierujący peugeotem przed przyjazdem służb uciekł z miejsca zdarzenia. Po kilkunastu minutach znaleźli go dzielnicowi. Okazał się nim 56-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego. Nie wymagał pomocy medycznej, jednak badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie 2,3 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, wysokie kary finansowe oraz wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Uciekł z miejsca zdarzenia, zatrzymali go dzielnicowi. Wypadek z ciężarówką"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*