Z regionu: Kolejna tragedia. Zwłoki w mieszkaniu - Kurier Ostrowiecki


Z regionu: Kolejna tragedia. Zwłoki w mieszkaniu

Foto ilustracyjne

W piątek 14 grudnia 2023 r. w Kielcach doszło do sytuacji, która wymagała uwagi śledczych. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności śmierci 49-letniego mężczyzny. Zwłoki zostały znalezione w jednym z mieszkań w Kielcach. Więcej poniżej!

W piątek 14 grudnia 2023 r. około godziny 21 na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która informując, że w jednym z mieszkań przebywa jej matka z którą nie mogła się skontaktować. Kobieta była zaniepokojona stanem zdrowia matki. Na miejscu pod wskazanym adresem nikt nie otwierał.

Do interwencji zaangażowano strażaków. Gdy strażacy zbliżyli się do okna i zapukali osoba będąca wewnątrz podeszła i otworzyła drzwi.

W środku znajdowały się trzy kobiety. Była to 53-letnia kobieta – matka zgłaszającej, 29-letni mężczyzna (po zbadaniu okazało się, że był nietrzeźwy) oraz 49-letni mężczyzna nie dający oznak życia. Lekarz stwierdził zgon na miejscu.

29-latek został doprowadzony do wytrzeźwienia. Natomiast kobieta, z uwagi na jej stan zdrowia, który zagrażał życiu, została zabrana do szpitala.

Pod nadzorem prokuratora policjanci pracowali w mieszkaniu, aby wyjaśnić szczegóły tej tragedii. Sekcja zwłok wykaże przyczynę tej tragedii. Wstępnie wykluczono, aby ktoś przyczynił się do śmierci 49-latka.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Z regionu: Kolejna tragedia. Zwłoki w mieszkaniu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*