Tragedia na zalewie Wióry - Kurier Ostrowiecki


Tragedia na zalewie Wióry

Foto ilustracyjne

Dzisiaj tj. 6 lipca 2024 r. w miejscowości Szeligi (zalew Wióry) w powiecie starachowickim życie stracił 12-letni chłopiec. Służby zgłoszenie otrzymały o godzinie 14:30. Więcej poniżej!

Z zalewu Wióry w miejscowości Szeligi w gminie Pawłów (powiat starachowicki) wyciągnięto dziecko. Ratownicy rozpoczęli reanimację dziecka. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety, życia dziecka nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon około 15:20.

Policjanci ze starachowickiej komendy będą ustalali okoliczności tej tragedii. Na ten moment na podstawie wstępnych ustaleń – 12-latek z drugą pełnoletnią osobą znajdował się na materacu, który ciągnięty był przez skuter wodny. Skuterem kierował ojciec chłopca. Podczas zakrętu materac zatoczył krąg i prawdopodobnie w coś uderzył. 12-latek wraz z drugą pełnoletnią osobą wpadli do wody.

Osobie pełnoletniej nic się nie stało. 12-latek natomiast doznał poważnych obrażeń. Mimo, że chłopca od razu wyciągnięto z wody i od razu rozpoczęła się reanimacja, chłopiec zmarł.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Tragedia na zalewie Wióry"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*