27-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał - Kurier Ostrowiecki


27-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał

Foto ilustracyjne

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 27-latka. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież markowych perfum, do zdarzeń doszło w dwóch drogeriach tej samej sieci pod koniec czerwca br. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę blisko 3000 złotych. Teraz mieszkańcowi Ostrowca Świętokrzyskiego grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy wyjaśnili okoliczności kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca br. na terenie miasta.

Jak ustalili stróże prawa, 27-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego czterokrotnie odwiedził dwie sieciowe drogerie, gdzie ze stoiska samoobsługowego zabrał kilka butelek perfum. Kolejno, wykorzystując chwilową nieuwagę personelu, wyszedł ze sklepu nie płacąc za zabrany z półki towar. Pokrzywdzony wartość strat łącznie wycenił na kwotę blisko 3 000 złotych. 27-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał.

Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "27-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do której się przyznał"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*