• Strona Główna
  • Policja
  • Straż Pożarna
  • Wiadomości lokalne
  • Porady
  • Przegląd wydarzeń
  • Kontakt
Popularne w serwisie Kurier Ostrowiecki:
Potrącenie 81-latka na osiedlu Słonecznym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Senior trafił do szpitala
Potrącenie 81-latka na osiedlu Słonecznym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Senior trafił do szpitala
CELSA Huta Ostrowiec szuka pracowników. Giełda pracy już 16 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim
CELSA Huta Ostrowiec szuka pracowników. Giełda pracy już 16 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim
Zdrowie, ekologia i lokalna wspólnota w jednym miejscu. W niedzielę piknik w Ostrowcu Świętokrzyskim
Zdrowie, ekologia i lokalna wspólnota w jednym miejscu. W niedzielę piknik w Ostrowcu Świętokrzyskim
Prezydent Artur Łakomiec z wotum zaufania i absolutorium. "To zobowiązanie do dalszej pracy"
Prezydent Artur Łakomiec z wotum zaufania i absolutorium. "To zobowiązanie do dalszej pracy"
Groźny wypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z oplem
Groźny wypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z oplem
Sto lat od tragedii, która wstrząsnęła Ostrowcem. Miasto oddało hołd poległym hutnikom
Sto lat od tragedii, która wstrząsnęła Ostrowcem. Miasto oddało hołd poległym hutnikom
  • Strona Główna
  • Policja
  • Straż Pożarna
  • Wiadomości lokalne
  • Porady
  • Przegląd wydarzeń

Sylwestrowa noc

Sylwestrowa noc. 21-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności

Sylwestrowa noc. 21-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności

W noc sylwestrową jadąc na nocną służbę policjant z Komisariatu Policji w Ożarowie na terenie gminy Ćmielów, zauważył kierującego samochodem osobowym, którego tor jazdy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Policjant natychmiast poinformował dyżurnego ostrowieckiej komendy o zaistniałej sytuacji. Następnie kontynuował jazdę za pojazdem. Wykorzystując moment, kiedy kierujący zjechał na parking, policjant podszedł, zabrał kierującemu kluczyki od auta i uniemożliwił mu dalszą jazdę. Niedługo później, na miejsce przyjechali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu, którzy sprawdzili stan trzeźwości kierującego i potwierdzili, że jechał on „na podwójnym gazie”. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 21-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Konrad Koneczny Konrad Koneczny
2 stycznia 2021, 14:31

    © Kurier Ostrowiecki
  • · Redakcja
  • · Reklama
  • · Polityka prywatności