• Strona Główna
  • Policja
  • Straż Pożarna
  • Wiadomości lokalne
  • Porady
  • Przegląd wydarzeń
  • Kontakt
Popularne w serwisie Kurier Ostrowiecki:
Ponad 2,5 promila i jazda hondą po Ostrowcu. 39-latek stanie przed sądem
Ponad 2,5 promila i jazda hondą po Ostrowcu. 39-latek stanie przed sądem
Chciał kupić Poloneza przez Internet. Stracił 1700 zł, a samochód nie istniał
Chciał kupić Poloneza przez Internet. Stracił 1700 zł, a samochód nie istniał
Koniec obławy w województwie świętokrzyskim. 49-latek zatrzymany niedaleko swojego domu
Koniec obławy w województwie świętokrzyskim. 49-latek zatrzymany niedaleko swojego domu
Tragedia w Zawichoście. Makabryczne odkrycie w Wiśle
Tragedia w Zawichoście. Makabryczne odkrycie w Wiśle
Noc Świętojańska w Ostrowcu. Park Miejski wypełniły muzyka, tradycja i magia
Noc Świętojańska w Ostrowcu. Park Miejski wypełniły muzyka, tradycja i magia
Czołowe zderzenie BMW i mazdy w Ostrowcu. Dwie osoby trafiły do szpitala
Czołowe zderzenie BMW i mazdy w Ostrowcu. Dwie osoby trafiły do szpitala
  • Strona Główna
  • Policja
  • Straż Pożarna
  • Wiadomości lokalne
  • Porady
  • Przegląd wydarzeń

Sylwestrowa noc

Sylwestrowa noc. 21-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności

Sylwestrowa noc. 21-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności

W noc sylwestrową jadąc na nocną służbę policjant z Komisariatu Policji w Ożarowie na terenie gminy Ćmielów, zauważył kierującego samochodem osobowym, którego tor jazdy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Policjant natychmiast poinformował dyżurnego ostrowieckiej komendy o zaistniałej sytuacji. Następnie kontynuował jazdę za pojazdem. Wykorzystując moment, kiedy kierujący zjechał na parking, policjant podszedł, zabrał kierującemu kluczyki od auta i uniemożliwił mu dalszą jazdę. Niedługo później, na miejsce przyjechali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu, którzy sprawdzili stan trzeźwości kierującego i potwierdzili, że jechał on „na podwójnym gazie”. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 21-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Konrad Koneczny Konrad Koneczny
2 stycznia 2021, 14:31

    © Kurier Ostrowiecki
  • · Redakcja
  • · Reklama
  • · Polityka prywatności