„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety warto kupić dużo wcześniej

11 listopada 2016 roku nastąpiła premiera filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” Patryka Vegi. Film, który jest drugą częścią kinowej trylogii Pitbull’a cieszy się dużym powodzeniem. Pierwszą cześć „Pitbull. Nowe Porządki” obejrzało ponad 1 mln osób. 

1006plakat_bigpitbullnk_b

W piątek i sobotę (11 i 12 listopada 2016 roku) w ostrowieckim Kinie Etiuda film Patryka Vegi bił rekordy popularności. Kinowa sala przy piątkowych i sobotnich seansach była wypełniona do ostatniego miejsca. Zwracamy uwagę na to, iż jeśli planują się Państwo wybrać na ten film, warto kupić bilety wcześniej. Dla przykładu na sobotni seans o 18:40, gdzie nasza redakcja kupowała bilety w godzinach porannych (sobota) były wolne miejsca już tylko od 4 do 1 rzędu.

W filmie oprócz bardzo realistycznych scen, których nie powinny oglądać dzieci poniżej 18 roku życia, było też dużo wątków humorystycznych, a publiczność bardzo często wybuchała śmiechem. Humor rekompensował trudne sceny. Film jest bardzo złożony i dający do myślenia – dużo bardziej w porównaniu do pierwszej części. Wszystkich zainteresowanych dobrym polskim kinem policyjnym polecamy film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bilety warto kupić dużo wcześniej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*