Zdrowie, ekologia i lokalna wspólnota w jednym miejscu. W niedzielę piknik w Ostrowcu Świętokrzyskim
Już w niedzielę, 14 czerwca 2026 roku, Amfiteatr w Parku Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim stanie się miejscem spotkania mieszkańców, rodzin, sąsiadów i wszystkich tych, którzy chcą zadbać o zdrowie, spędzić czas na świeżym powietrzu i lepiej poznać lokalne tradycje. Starosta Ostrowiecki Agnieszka Rogalińska zaprasza na Piknik Profilaktyczno-Ekologiczny "Zdrowie, Tradycja, Wspólnota".