Odpowiedzą za kradzież kosmetyków. Zatrzymano dwóch 18-latków - Kurier Ostrowiecki


Odpowiedzą za kradzież kosmetyków. Zatrzymano dwóch 18-latków

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch 18- latków podejrzewanych o dokonanie kradzieży różnego rodzaju kosmetyków i artykułów spożywczych o łącznej wartości 615 złotych z jednego z marketów na terenie miasta. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży kosmetyków i artykułów chemicznych z jednego z miejscowych marketów. Dwaj nieustaleni wówczas sprawcy skradzione, warte 615 złotych rzeczy wynieśli ze sklepu wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników sklepu. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Wczoraj ustalili i zatrzymali dwóch 18 – latków z Ostrowca Świętokrzyskiego podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z nich policjanci odzyskali część skradzionego mienia.  Za to przestępstwo grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Odpowiedzą za kradzież kosmetyków. Zatrzymano dwóch 18-latków"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*