Mapa zagrożeń w gminie Ćmielów. Czy będzie bezpieczniej? - Kurier Ostrowiecki


Mapa zagrożeń w gminie Ćmielów. Czy będzie bezpieczniej?

W gminie Ćmielów odbyły się kolejne konsultacje społeczne. Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim mł. insp. Piotr Stępień zapoznał uczestników spotkania z koncepcją tworzenia ,,Krajowych Map Zagrożeń’’. Była to również okazja do wyrażenia własnych spostrzeżeń dotyczących zwiększania bezpieczeństwa przez mieszkańców.

W czwartkowych konsultacjach społecznych w gminie Ćmielów, uczestniczył między innymi Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim mł. insp. Piotr Stępień, Burmistrz i Wiceburmistrz Miasta i Gminy Ćmielów, radni, sołtysi i dyrektorzy szkół.
Mł. insp. Piotr Stępień omówił założenia, cele i  projekt ,,Mapy Zagrożeń’’ a także przedstawił dane dotyczące stanu bezpieczeństwa w gminie Ćmielów za 2015 rok.  Uczestnicy spotkania mieli okazję do przekazania ważnych z ich perspektywy informacji, dotyczących poprawy bezpieczeństwa oraz wskazali na konieczność stworzenia szerokiego dostępu do map za pośrednictwem lokalnych mediów. Wśród postulatów znalazła się również konieczność uzupełnienia tej inicjatywy o opisową część mapy.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Mapa zagrożeń w gminie Ćmielów. Czy będzie bezpieczniej?"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*