24-latek przez kopanie uszkodził karoserię trzech samochodów osobowych - Kurier Ostrowiecki


24-latek przez kopanie uszkodził karoserię trzech samochodów osobowych

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 24 – latka podejrzewanego o zniszczenie mienia. Mężczyzna poprzez kopanie uszkodził karoserię trzech samochodów osobowych oraz wybił szybę w placówce bankowej. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę przed północą dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w mieście załoga karetki pogotowia udziela pomocy medycznej młodemu mężczyźnie, który urazu nogi doznał najprawdopodobniej na skutek wybicia szyby w jednej z placówek bankowych. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że faktycznie mężczyzna ten chwilę wcześniej poprzez kopanie wybił szybę w tej placówce. 24- letni ostrowczanin został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze podczas sprawdzania terenu w rejonie miejsca zdarzenia, na pobliskim parkingu zauważyli, że trzy zaparkowane tam samochody osobowe mają widoczne ślady uszkodzenia różnych elementów karoserii. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy ustalili, że uszkodzeń seata, forda i renaulta dokonał ten sam sprawca. Mężczyzna w chwili dokonywania przestępstwa był nietrzeźwy. W czwartek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia o łącznej wartości 2000 złotych, do których się przyznał. Teraz odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "24-latek przez kopanie uszkodził karoserię trzech samochodów osobowych"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*