Uszkodzili fotoradar w powiecie ostrowieckim. Zostali zatrzymani przez Policję - Kurier Ostrowiecki


Uszkodzili fotoradar w powiecie ostrowieckim. Zostali zatrzymani przez Policję

Policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 25 lat, podejrzewanych o uszkodzenie fotoradaru w miejscowości Nietulisko Duże. Za to przestępstwo grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

O uszkodzeniu fotoradaru w miejscowości Nietulisko Duże ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni w połowie sierpnia bieżącego roku. Nieustaleni wówczas sprawcy zniszczyli urządzenie poprzez wyrwanie z niego trzech anten WI – FI i GPS powodując straty w wysokości ponad 1800 złotych na szkodę Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie. Ich drobiazgowa praca wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy doprowadziła do ustalenia sprawców tego przestępstwa, którymi okazali się dwaj mężczyźni w wieku 24 i 25 lat. Obaj są mieszkańcami  jednej z miejscowości w powiecie starachowickim.  Wczoraj kunowscy mundurowi zatrzymali tych mężczyzn i przedstawili im zarzuty uszkodzenia fotoradaru, do których się przyznali. Teraz odpowiedzą przez Sądem. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Uszkodzili fotoradar w powiecie ostrowieckim. Zostali zatrzymani przez Policję"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*