Włamanie po alkohol do osiedlowego sklepu. Dwaj bracia zatrzymani przez policję - Kurier Ostrowiecki


Włamanie po alkohol do osiedlowego sklepu. Dwaj bracia zatrzymani przez policję

Ostrowieccy policjanci zatrzymali bezpośrednio po dokonaniu przestępstwa dwóch mężczyzn w wieku 40 i 42 lat. Bracia podejrzani są o dokonanie włamania do sklepu, z którego skradli alkohol w postaci wódki i piwa o łącznej wartości 260 złotych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Tuż po północy z poniedziałku na wtorek dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od świadka, że ktoś włamuje się do sklepu na jednym z osiedli w mieście. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego. Na sąsiedniej ulicy funkcjonariusze napotkali dwóch mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisom sprawców. 40 i 42 – latek zostali zatrzymani. W trakcie czynności mundurowi pod wiatą pobliskiego śmietnika znaleźli plastikową torbę z zawartością kilku butelek wódki różnych marek oraz kilkunastu butelek piwa. Jak ustalono alkohol pochodził z włamania do sklepu. Łącznie sprawcy skradli alkohol o wartości 260 złotych. Obaj mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Zostali zatrzymani w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszeli zarzuty i złożyli wyjaśnienia przed prokuratorem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Włamanie po alkohol do osiedlowego sklepu. Dwaj bracia zatrzymani przez policję"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*