Utrudnienia w ruchu - Kurier Ostrowiecki


Utrudnienia w ruchu

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 754 relacji Ostrowiec Świętokrzyski – Bałtów – Solec nad Wisłą wykonawca – firma SKANSKA S.A. informuje, że od piątku 24.03.2017 r. wprowadzony zostanie kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu –  tzw. mały objazd na odcinku od Magonii do Bałtowa wraz z wyznaczeniem objazdu przez Magonie, Podgórze, Lemierze do Bałtowa.

Wprowadzone zamknięcie nie dotyczy: pojazdów budowy i przejazdu za zgodą kierownika budowy, pojazdów służbowych Policji i Straży Pożarnej, pojazdów służb komunalnych i utrzymania dróg, pojazdów komunikacji zbiorowej, dojazdu do posesji w miejscowościach:  Maksymilianów, Rudka Bałtowska.

Przypominamy, że droga wojewódzka od 4 km, tj. skrzyżowania ulicy Bałtowskiej z ulicą Samsonowicza w Ostrowcu Św. do 29 km w miejscowości Czekarzewice pozostaje w dalszym ciągu zamknięta.

W związku z powyższym dla pojazdów o masie powyżej 12 ton objazdy odbywać się będą: ulicą Samsonowicza w kierunku drogi wojewódzkiej nr 755, a następnie przez Ćmielów, Ożarów, Czekarzewice i Lipsko.

Źródło: “Puls. Dwutygodnik Powiatu Ostrowieckiego”.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Utrudnienia w ruchu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*