Altruistyczna postawa mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Będzie charytatywny koncert Andrzeja Piasecznego - Kurier Ostrowiecki


Altruistyczna postawa mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Będzie charytatywny koncert Andrzeja Piasecznego

Niecodzienny telefon odebrał dzisiaj Dawid Skoczylas, który od dłuższego czasu zajmuje się w Ostrowcu Świętokrzyskim organizacją imprez. Z prośbą o pomoc zgłosiła się Pani, która organizuje zbiórkę pieniędzy dla Klaudii Hendel, która była uczestniczką programu „Bitwa na głosy”.

– Moja odpowiedz była bezwarunkowa. Niech mi Pani da czas do poniedziałku, ja sobie zapiszę Pani numer i jak będę coś wiedział to oddzwonię. Ale z największą przyjemnością pomogę tak jak będę umiał – odpowiedział Dawid Skoczylas.

Dawid od razu zadzwonił do menedżera Andrzeja Piasecznego (Klaudia Hendel w programie „Bitwa na głosy” była w jego drużynie) z prośbą o pomoc w tej sprawie. Oto odpowiedź jaką otrzymał: Andrzeja nie ma w tym terminie w Polsce ale proszę o informacje na maila kiedy dokładnie, gdzie ma się odbyć wydarzenie to wróci.

To bardzo szlachetna postawa artysty, który mimo pobytu poza granicami kraju jest gotowy zrezygnować z własnych planów, aby pomóc innej osobie.

Planowane jest spotkanie z fanami oraz koncert Andrzeja Piasecznego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na chwilę obecną to tylko plany, bowiem organizator, Dawid Skoczylas, nie ma jeszcze zapewnionego miejsca, gdzie może odbyć się impreza. Mamy jednak nadzieję, że z uwagi na pozytywne intencje miasto i powiat Ostrowiec Świętokrzyski pomoże. Podczas koncertu będzie można nabyć cegiełki za symboliczne 10 zł, a zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na pomoc Klaudii Hendel.

Odezwali się już do mnie ludzie z Lublina oraz Poznania, gotowi pomóc, czyli przekazać wsparcie finansowe – dodaje Dawid Skoczylas. 

Klaudia Hendel to 20-letnia wokalistka pochodząca z miejscowości Morawica (powiat kielecki). Klaudia w III edycji „Bitwy na głosy” sięgnęła po zwycięstwo razem z drużyną Andrzeja Piasecznego. Młoda wokalista uległa bardzo ciężkiemu wypadkowi samochodowemu.

Dawid prosi o kontakt i pomoc władze miasta i powiatu w celu organizacji wydarzenia oraz wszystkich gotowych pomóc (adres e-mail: dawid.skoczylas96@gmail.com)

Foto: andrzejpiaseczny.art.pl (Oficjalna strona artysty)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Altruistyczna postawa mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Będzie charytatywny koncert Andrzeja Piasecznego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*