Samobójstwo? Morderstwo? Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dwóch osób - Kurier Ostrowiecki


Samobójstwo? Morderstwo? Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dwóch osób

Prokuratura w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób. Wczoraj na miejscu wykonywane były czynności z udziałem prokuratora i policji. Dzisiaj w godzinach popołudniowych odbyły się dwie sekcje zwłok. Prokuratura wyniki sekcji będzie znała dopiero jutro. Ponadto Prokuratura prowadzi inne czynności dowodowe – m.in. przesłuchanie świadków – które mają pomóc ustalić co było przyczyną śmierci dwóch osób. 

Na pytanie czy było to samobójstwo lub zabójstwo Prokurator Daniel Prokopowicz – rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach, odpowiada: Prokuratura ma kilka wersji. Na chwilę obecną nie podajemy do publicznej wiadomości żadnych szczegółów. Musimy ustalić jaki charakter miało to zdarzenie.

Według nieoficjalnych informacji do jakich dotarł „Kurier Ostrowiecki” – prawdopodobnie sprawa śmierci dwóch osób miała miejsce na osiedlu Pułanki. 

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Samobójstwo? Morderstwo? Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dwóch osób"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*