Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Odpowie za jazdę pod wpływem narkotyków

Policjanci z ostrowieckiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej 21-latka, który kierował osobowym oplem. Okazało się, że mieszkaniec gminy Kunów nie posiada uprawnień do prowadzenia auta. Dodatkowo jest podejrzewany, iż prowadził pojazd  pod wpływem narkotyków. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej! Jeśli doceniasz moją pracę, zapoznaj się proszę na spokojnie z poniższymi reklamami. 🙂

Wczoraj kwadrans przed godziną 13.00 na ul. Milewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim  policjanci z drogówki, miejscowej jednostki zatrzymali do kontroli osobowego opla. Mundurowi zwrócili uwagę, że jego kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze po jego zatrzymaniu ustalili, iż siedzący za kierownicą, 21-letni mieszkaniec gminy Kunów, nie posiada uprawnień do kierowania, a jego auto jest niesprawne technicznie. Dodatkowo mundurowi zaczęli przypuszczać, że mężczyzna kierował pod wpływem narkotyków. Badanie testerem dało wynik pozytywny. Mężczyźnie pobrano krew do badań laboratoryjnych. Natomiast jego niesprawny pojazd został odholowany na strzeżony parking. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania mieszkaniec gminy Kunów będzie tłumaczył się przed sądem.

Przypominamy!

Zgodnie z Kodeksem karnym „Kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Odpowie za jazdę pod wpływem narkotyków"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*