Tragiczny wypadek. Kierowca nie żyje - Kurier Ostrowiecki


Tragiczny wypadek. Kierowca nie żyje

Foto: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

W środę 24 stycznia 2024 roku na drodze krajowej numer 9 w Rudniku w gminie Brody doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym. Więcej poniżej!

Kierowca osobówki w momencie przyjazdu na miejsce służb był nieprzytomny. Do zdarzenia doszło około godziny 15. Na miejsce skierowano Straż Pożarna oraz policję. Z uwagi na to, że sytuacja była poważna na miejsce skierowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Kierowca osobówki zostaw uwolniony z pojazdu przez świadków wypadku przed przybyciem zastępów Straży Pożarnej. Auto stanęło w płomieniach. Strażacy ugasili palący się samochód osobowy.

73-letni mężczyzna wydobyty z pojazdu był nieprzytomny. Na miejsce wypadku skierowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Walka o życie 73-latka trwała dość długo, jednak ostatecznie życia mężczyzny nie udało się uratować.

Ciężarówką kierował 42-letni trzeźwy mężczyzna. Z ustalonych przez policjantów informacji wynika, że 73-letni mężczyzna jadąc od strony Ostrowca Św. osobowym mercedesem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym marki MAN. Osobówka po zderzeniu stanęła w płomieniach. Do późnych godzin wieczornych droga krajowa numer 9 była zablokowana.

Foto: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Tragiczny wypadek. Kierowca nie żyje"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*