Kamil KutrybaStanisława Danuta Barańska
Dariusz Pawłowski Paweł Surmański

Ostrowiec Świętokrzyski


Altruistyczna postawa mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Będzie charytatywny koncert Andrzeja Piasecznego

Niecodzienny telefon odebrał dzisiaj Dawid Skoczylas, który od dłuższego czasu zajmuje się w Ostrowcu Świętokrzyskim organizacją imprez. Z prośbą o pomoc zgłosiła się Pani, która organizuje zbiórkę pieniędzy dla Klaudii Hendel, która była uczestniczką programu „Bitwa na głosy”.

– Moja odpowiedz była bezwarunkowa. Niech mi Pani da czas do poniedziałku, ja sobie zapiszę Pani numer i jak będę coś wiedział to oddzwonię. Ale z największą przyjemnością pomogę tak jak będę umiał – odpowiedział Dawid Skoczylas.

Dawid od razu zadzwonił do menedżera Andrzeja Piasecznego (Klaudia Hendel w programie „Bitwa na głosy” była w jego drużynie) z prośbą o pomoc w tej sprawie. Oto odpowiedź jaką otrzymał: Andrzeja nie ma w tym terminie w Polsce ale proszę o informacje na maila kiedy dokładnie, gdzie ma się odbyć wydarzenie to wróci.

To bardzo szlachetna postawa artysty, który mimo pobytu poza granicami kraju jest gotowy zrezygnować z własnych planów, aby pomóc innej osobie.

Planowane jest spotkanie z fanami oraz koncert Andrzeja Piasecznego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na chwilę obecną to tylko plany, bowiem organizator, Dawid Skoczylas, nie ma jeszcze zapewnionego miejsca, gdzie może odbyć się impreza. Mamy jednak nadzieję, że z uwagi na pozytywne intencje miasto i powiat Ostrowiec Świętokrzyski pomoże. Podczas koncertu będzie można nabyć cegiełki za symboliczne 10 zł, a zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na pomoc Klaudii Hendel.

Odezwali się już do mnie ludzie z Lublina oraz Poznania, gotowi pomóc, czyli przekazać wsparcie finansowe – dodaje Dawid Skoczylas. 

Klaudia Hendel to 20-letnia wokalistka pochodząca z miejscowości Morawica (powiat kielecki). Klaudia w III edycji „Bitwy na głosy” sięgnęła po zwycięstwo razem z drużyną Andrzeja Piasecznego. Młoda wokalista uległa bardzo ciężkiemu wypadkowi samochodowemu.

Dawid prosi o kontakt i pomoc władze miasta i powiatu w celu organizacji wydarzenia oraz wszystkich gotowych pomóc (adres e-mail: dawid.skoczylas96@gmail.com)

Foto: andrzejpiaseczny.art.pl (Oficjalna strona artysty)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Altruistyczna postawa mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Będzie charytatywny koncert Andrzeja Piasecznego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*