Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Rekrutacja 2018 - UMCS Lublin

Ostrowiec Świętokrzyski


Relacja rzecznika prasowego ostrowieckiej policji w sprawie wypadku na ulicy Opatowskiej

Droga krajowa DK9 nadal zablokowana. Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym ostrowieckiej policji, aby poznać szczegóły wypadku.

– Kierujący pojazdem Opel Astra, ostrowczanin, chciał skręcić na wysokości ulicy Śliskiej w lewą stronę. Kierujący pojazdem dostawczym marki Renault nie zauważył, że kierowca opla zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który jechał z naprzeciwka i uderzył w tył samochodu osobowego. Samochód zniosło na lewy pas, gdzie zderzył się z ciężarówką marki Mercedes. Pojazdem osobowym podróżowało małżeństwo. Zostali oni przewiezieni na badania do szpitala. Na chwilę obecną droga jest zablokowana. Ustanowione są objazdy, policja kieruje ruchem – mówi mówi  Sylwester Kaniewski, oficer prasowy ostrowieckiej policji. 

Według relacji świadków kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes próbował uciekać do prawej krawędzi jezdni, aby uniknąć kontaktu z uderzonym przez pojazd ciężarowy, osobowym oplem. 

Zdjęcia z wypadku

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Relacja rzecznika prasowego ostrowieckiej policji w sprawie wypadku na ulicy Opatowskiej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*