Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Policja poszukuje zaginionej 14-letniej mieszkanki Ostrowca Św. Dominiki Janikowskiej

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukuje zaginionej 14 – letniej mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego Dominiki Janikowskiej. Zaginiona w dniu 13 maja 2018 roku w godzinach porannych wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:  wzrost około 150 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru brązowego, włosy kręcone ciemne, do ramion. W chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrana była w koszulkę z krótkim rękawem z dziurami na ramionach, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru białego. Posiadała przy sobie torebkę damska na ramię z frędzlami koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Dominiki Janikowskiej, bądź znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z policjantami
z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671285 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997 lub 112.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policja poszukuje zaginionej 14-letniej mieszkanki Ostrowca Św. Dominiki Janikowskiej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*