Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
	
<div class=

Poszarpał ekspedientkę, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 46 – latka podejrzanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna ukradł w sklepie spożywczym butelkę wina, a w momencie kiedy zainterweniowała ekspedientka poszarpał ją i oddalił się z miejsca zdarzenia. Za czyn, którego dopuścił się mężczyzna grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek po godzinie 7:00 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do sklepu spożywczego na jednym z osiedli w mieście wszedł mężczyzna, który poprosił ekspedientkę o wodę. W momencie kiedy się odwróciła, wykorzystał jej nieuwagę i sięgnął za ladę, skąd zabrał butelkę wina. Ekspedientka moment kradzieży jednak zauważyła i natychmiast zainterweniowała. Sprawca nie chciał oddać skradzionego towaru i zaczął wobec niej zachowywać się agresywnie, szarpał kobietę po czym oddalił się ze sklepu. O całym zajściu zostali powiadomieni ostrowieccy policjanci, którzy po krótkiej chwili zjawili się na miejscu. Funkcjonariusze po przeanalizowaniu sklepowego monitoringu ustalili sprawcę tego zdarzenia i w godzinach wieczornych go zatrzymali. Okazał się nim 46-letni ostrowczanin. Mężczyzna  w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Poszarpał ekspedientkę, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*