Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
<div class=

Miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowcy grozi nawet 2 lata pozbawienia wolności

Policjant z Komisariatu II w Radomiu będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego nietrzeźwego mężczyznę kierującego volkswagenem. Zatrzymany 41 – latek, kierował pojazdem mając w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godziną 18 będący w czasie wolnym od służby funkcjonariusz z Komisariatu Policji II w Radomiu, na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego zauważył odjeżdżającego osobowego volkswagena. Za kierownicą auta siedział mężczyzna, którego zachowanie od razu wzbudziły podejrzenia policjanta. Mundurowy natychmiast ruszył za pojazdem i gdy ten się zatrzymał, uniemożliwił dalszą jazdę mężczyźnie i powiadomił o tym telefonicznie oficera dyżurnego ostrowieckiej komendy policji. Po przyjeździe na miejsce patrolu kierujący został przekazany w ich ręce. Okazało się, że za kierownicą volkswagena jechał nietrzeźwy 41 – letni mieszkaniec miasta. Zatrzymany kierowca miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Teraz straci prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowcy grozi nawet 2 lata pozbawienia wolności"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


"Wyższa