Groźny wypadek na DK74 w miejscowości Piórków. Mamy foto

W czwartek 16.05.2019r.  w godzinach popołudniowych doszło do groźnie wyglądającego wypadku na drodze krajowej 74 w miejscowości Piórków.

Strażacy na miejscu zdarzenia stwierdzili, że doszło do zderzenia samochodu osobowego Skoda Octavia z samochodem ciężarowym Iveco, przewożącym dwa nowe samochody dostawcze Citroen.

Samochody Skoda i Iveco z przyczepą znajdowały się poza jezdnią, w przydrożnym rowie. Kierujący znajdowali się poza pojazdami. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej obu kierowcom przez druhów z OSP Baćkowice.  Przybyły na miejsce zdarzenia zespół pogotowia ratunkowego po  przebadaniu kierujących, podjął decyzję o przetransportowaniu obydwu poszkodowanych do szpitala. Następnie działania zastępów straży pożarnej polegały na odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz zakręceniu zaworu butli LPG w samochodzie Skoda. W działaniach trwających blisko 2 godziny uczestniczyło: 2 zastępy PSP – 6 strażaków oraz zastęp z OSP Baćkowice – 7 strażaków.

Foto: PSP Opatów

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Groźny wypadek na DK74 w miejscowości Piórków. Mamy foto"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*