Zatrzymano 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież w Bałtowie - Kurier Ostrowiecki

Zatrzymano 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież w Bałtowie

Ćmielowscy policjanci zatrzymali 22- letniego mężczyznę, mieszkańca Radomia podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do punktu gastronomiczno – kasowego na terenie Bałtowa. Łupem złodziei padły pieniądze w kwocie 629 złotych oraz drobne artykuły spożywcze. Policjanci wykonują czynności zmierzające do zatrzymania współsprawców tego przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w połowie września bieżącego roku na terenie Bałtowa. Ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z punktów gastroniomiczno – kasowych. Nieustaleni wówczas sprawcy dostali się do środka po uprzednim odchyleniu drewnianej okiennicy. Z wnętrza skradziono 629 złotych oraz drobne artykuły spożywcze. Całe zajście zarejestrował wewnętrzny monitoring. Zajmujący się sprawą ćmielowscy policjanci ustalili, że jednym ze sprawców jest 22 – letni mieszkaniec Radomia. W czwartek mężczyzna został zatrzymany. W piątek usłyszał zarzuty. Zatrzymanie jego wspólników  jest tylko kwestią czasu. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto: Świętokrzyska Policja

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymano 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież w Bałtowie"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*