Kradli kawę i słodycze. Policja zatrzymała dwóch 18-letnich mieszkańców miasta - Kurier Ostrowiecki

Kradli kawę i słodycze. Policja zatrzymała dwóch 18-letnich mieszkańców miasta

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch 18- latków podejrzewanych o kradzieże słodyczy i kaw w sklepach na terenie miasta. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za czyny, których się dopuścili kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły  piątek ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży artykułów spożywczych w jednym z marketów na terenie miasta. Nieustaleni wówczas sprawcy skradli ze sklepowych półek słodycze i kawy o wartości ponad 600 złotych. Podobna kradzież w innym ze sklepów miała miejsce w niedzielę. Tam również dwóch młodych mężczyzn dokonało kradzieży słodyczy o wartości ponad 700 złotych.
Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy policji. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcami niedzielnej kradzieży jest dwóch 18 – letnich mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego. Wczoraj zostali oni zatrzymani. Jeden z nich dokonał także kradzieży słodyczy i kaw w piątek wraz z innym wspólnikiem, którego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu. Jak ustalili policjanci sprawcy skradzione artykuły sprzedawali przypadkowo napotkanym na mieście przechodniom.

Wczoraj 18 – latkowie usłyszeli zarzuty, do których się przyznali.  Za to przestępstwo grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Kradli kawę i słodycze. Policja zatrzymała dwóch 18-letnich mieszkańców miasta"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*