23-letni mieszkaniec Ostrowca Św. zatrzymany z narkotykami - Kurier Ostrowiecki

23-letni mieszkaniec Ostrowca Św. zatrzymany z narkotykami

Policjanci z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy policji zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu zabezpieczyli amfetaminę, inne środki odurzające oraz doniczkę z nasionami i rośliną konopi indyjskiej. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

109-30140 109-30142

 

 

 

 

 

 

 

Ostrowieccy kryminalni podejrzewali, że 23- letni mieszkaniec miasta może trudnić się narkotykowym procederem. Wczoraj w południe złożyli wizytę w jego mieszkaniu na jednym z osiedli. Ich podejrzenia potwierdziły się. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli 11 foliowych torebek z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina w ilości blisko  27 gramów. Zabezpieczono również 10 podobnych torebek z zawartością zabronionych substancji zidentyfikowanych jako Ecstasy w ilości 17 gramów. Ponadto w kuchni  policjanci ujawnili doniczkę z 6 kiełkującymi ziarnami i jedną rośliną konopi indyjskich. 23 – latek posiadał elektroniczną wagę mogąca służyć do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Śledczy będą ustalać skąd i w jakim celu mężczyzna posiadał narkotyki. Teraz za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "23-letni mieszkaniec Ostrowca Św. zatrzymany z narkotykami"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*