Młody mężczyzna zatrzymany przez Policję za posiadanie narkotyków - Kurier Ostrowiecki

Młody mężczyzna zatrzymany przez Policję za posiadanie narkotyków

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 24–latka, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna posiadał łącznie 32 gramy marihuany. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy  podejrzewali, że 24–letni mieszkaniec miasta, pochodzący z powiatu sandomierskiego może trudnić się narkotykowym procederem.
W piątek około południa przy posesji na jednej z ulic zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, który siedział w samochodzie osobowym marki BMW. Podczas czynności policjanci  przy 24–latku ujawnili foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana w ilości 30 gramów. Dodatkowo w samochodzie znaleźli i zabezpieczyli kolejne zawiniątka z takim samym suszem w ilości 2 gramów oraz elektroniczną wagę. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Teraz funkcjonariusze będą sprawdzać w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie zabronionych środków.  Za posiadanie narkotyków  ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło i foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Młody mężczyzna zatrzymany przez Policję za posiadanie narkotyków"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*