Ukradł kartę bankomatową wraz z kodem PIN i wypłacał pieniądze - Kurier Ostrowiecki


Ukradł kartę bankomatową wraz z kodem PIN i wypłacał pieniądze

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 35 – letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież karty bankomatowej wraz z PIN-em na szkodę 32- letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Sprawca siedmiokrotnie włamał się przy użyciu skradzionej karty na konto bankowe pokrzywdzonego i dokonał wypłat na łączną kwotę 2350 złotych. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży karty bankomatowej wraz z numerem PIN na szkodę 32 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego doszło 10 lutego br. Karta została skradziona z jego mieszkania. Następnego dnia nieustalony wówczas sprawca przy jej użyciu dokonał siedmiokrotnego włamania na konto bankowe pokrzywdzonego wypłacając łącznie 2350 złotych. Kiedy 32 – latek zorientował się, że z jego konta zniknęły pieniądze, o całej sprawie powiadomił ostrowieckich policjantów.
Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Ich drobiazgowa praca doprowadziła do ustalenia kim był sprawca. We wtorek zatrzymali 35 – letniego  mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Śledczy przedstawili mu zarzuty, do których się przyznał. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ukradł kartę bankomatową wraz z kodem PIN i wypłacał pieniądze"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*