Zatrzymany za spowodowanie dwóch kolizji drogowych w stanie nietrzeźwości - Kurier Ostrowiecki

Zatrzymany za spowodowanie dwóch kolizji drogowych w stanie nietrzeźwości

Policjanci z Komisariatu Policji w Ćmielowie zatrzymali 64 – letniego mężczyznę, mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego, który kierując samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości spowodował dwie kolizje drogowe i uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę (23 marca 2016 roku) około godziny 13:30. Dyżurny ostrowieckiej komendy został powiadomiony, iż na parkingu przed blokiem przy jednej z ulic w mieście doszło do kolizji drogowej. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że chwilę wcześniej nieznany mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Renault Megane podczas manewru cofania uderzył w zaparkowany tam samochód marki Jeep. Kierowca nie zważając na spowodowaną przez siebie kolizję odjechał z miejsca zdarzenia. Po chwili przed sąsiednim blokiem spowodował kolejną kolizję uderzając w Hondę w trakcie jej wymijania. Kierowca wtedy również się nie zatrzymał i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili, że kierowcą „Renówki” był 64 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego.  Chwilę później sprawca został zatrzymany w jednym z domów w miejscowości Chmielów. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie dwóch kolizji drogowych. Za jazdę w stanie nietrzeźwości ustawodawca przewidział karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymany za spowodowanie dwóch kolizji drogowych w stanie nietrzeźwości"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*