Ukradł węża do tankowania gazu na stacji benzynowej, Policja znalazła u niego narkotyki - Kurier Ostrowiecki


Ukradł węża do tankowania gazu na stacji benzynowej, Policja znalazła u niego narkotyki

Policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie zatrzymali 21 – letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili w jego mieszkaniu susz roślinny, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana w ilości 64 gramów. Ponadto śledczy najprawdopodobniej przedstawią mu zarzut kradzieży węża do tankowania gazu z jednej ze stacji benzynowych w gminie Waśniów. Za te przestępstwa może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie 11 marca bieżącego roku zostali powiadomieni o kradzieży węża do tankowania gazu ze stacji benzynowej w jednej z miejscowości w gminie Waśniów. Jak wynikało ze zgłoszenia, nieustalony wówczas sprawca po zatankowaniu do swojego auta gazu odjechał ze stacji wraz zapiętym do wlewu wężem, wartym około 1500 złotych. Kunowscy policjanci w trakcie wykonywanych w sprawie czynności ustalili, że sprawcą zaboru węża jest 21 – letni mieszkaniec gminy Kunów. W środę wieczorem zatrzymali go na jednej z tamtejszych ulic. Funkcjonariusze podejrzewali również, że mężczyzna może trudnić się narkotykowym procederem. Do jego mieszkania udali się wraz z policyjnym psem służbowym, wyspecjalizowanym w wyszukiwaniu narkotyków. W trakcie przeszukania policyjny pies od razu znalazł zakazane substancje, które mężczyzna przechowywał w dwóch foliowych torebkach z zapięciem strunowym. Ujawniony i zabezpieczony susz roślinny w ilości 64 gramów wstępnie zidentyfikowano jako marihuanę.
Teraz 21 – latek usłyszy zarzuty posiadania narkotyków oraz wytłumaczy się z kradzieży węża do tankowania. Za te przestępstwa może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Foto: Internet

1 Kommentar på "Ukradł węża do tankowania gazu na stacji benzynowej, Policja znalazła u niego narkotyki"

  1. EH ludzie karaja mlodzien za to ze chcieli sobie otworzyc wlasnego orlena .A susz bylyby przerobiony na ekologiczne bio paliwo .

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*