Włamał się do auta i ukradł dwa portfele - Kurier Ostrowiecki


Włamał się do auta i ukradł dwa portfele

Policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie zatrzymali 47 – latka, podejrzewanego o dokonanie włamania do samochodu i kradzież dwóch portfeli na szkodę 23 – latka i jego znajomej. W poniedziałek mężczyzna usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w jednej z miejscowości w gminie Waśniów. Dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ktoś włamał się do Opla Vectry zaparkowanego przed posesją w jednej z miejscowości w gminie Waśniów i dokonał kradzieży dwóch portfeli. Na miejsce zostali skierowani kunowscy policjanci wraz z dzielnicowym z tamtejszego terenu. Funkcjonariusze ustalili, że 23- letni mężczyzna wraz ze swoją koleżanką w tym samym wieku przyjechali osobowym Oplem w odwiedziny do swojej znajomej. Po zaparkowaniu auta przed jej domem weszli do środka. Po krótkich odwiedzinach, kiedy wyszli z domu znajomej, zauważyli że w samochodzie, w przednich drzwiach od strony pasażera należącym do 23 – latka jest wybita szyba. Z samochodu zniknęły ich portfele. Poszkodowani utracili dokumenty, karty płatnicze oraz pieniądze w kwocie 150 złotych.
Funkcjonariusze szybko ustalili, że sprawcą kradzieży jest 47 – letni mężczyzna, który zdążył oddalić się do  Nowej Słupi. Policjanci od razu udali się do tej miejscowości, gdzie przy ulicy zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, miał 3 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj po wytrzeźwieniu i nocy spędzonej w policyjnej celi śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodu. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Włamał się do auta i ukradł dwa portfele"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*