Zatrzymani na meczu piłki nożnej - Kurier Ostrowiecki


Zatrzymani na meczu piłki nożnej

Ostrowieccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 16, 25 i 28 lat podejrzewanych o posiadanie materiałów pirotechnicznych na sobotnim meczu piłki nożnej pomiędzy KSZO 1929 Ostrowiec a Spartakus Daleszyce. Mężczyźni odpalili na stadionie 3 race. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Może im grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło podczas sobotniego meczu piłkarskiego, pomiędzy drużynami KSZO 1929 Ostrowiec a Sparkakusem Daleszyce. Jak ustalili kryminalni, mężczyźni najpierw wnieśli na stadion trzy race – dwie dymne i świetlną, a następnie pod koniec drugiej połowy meczu odpalili je na trybunie dla kibiców przyjezdnych. Chwilę później sprawcy zostali zatrzymani.

25 i 28 – latek w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, młodszy miał ponad 0,6 a starszy ponad 0,4 promila alkoholu w organizmie. Obaj usłyszeli już zarzuty. 16- latkiem zajmie się sąd rodziny i nieletnich. Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych za ten czyn może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymani na meczu piłki nożnej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*