Miał narkotyki w samochodzie, Ćmielowscy Policjanci zatrzymali 28-latka, który na ich widok zaczął oddalać się od pojazdu - Kurier Ostrowiecki

Miał narkotyki w samochodzie, Ćmielowscy Policjanci zatrzymali 28-latka, który na ich widok zaczął oddalać się od pojazdu

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Ćmielowie zatrzymali 28 – letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli przeszło 3 gramy amfetaminy. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem ćmielowscy policjanci podczas patrolowania jednej z miejscowości w gminie Bodzechów zauważyli zaparkowany przy zaroślach samochód osobowy marki Volkswagen Sharan. Na widok policjantów kierowca wysiadł z pojazdu i próbował się oddalić. Funkcjonariusze wylegitymowali nerwowo zachowującego się mężczyznę, którym był 28 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. W trakcie przeszukania jego pojazdu, mundurowi ujawnili 7 kapsułek, wśród których 3 zapełnione były białym proszkiem. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina o łącznej wadze przeszło 3 gramów. Ujawnione środki odurzające zostały zabezpieczone, a 28 – latek zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Miał narkotyki w samochodzie, Ćmielowscy Policjanci zatrzymali 28-latka, który na ich widok zaczął oddalać się od pojazdu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*