Dramatyczny wypadek dwóch samochodów osobowych w Bodzechowie. Zderzenie czołowe. - Kurier Ostrowiecki


Dramatyczny wypadek dwóch samochodów osobowych w Bodzechowie. Zderzenie czołowe.

W środę (dnia 8 czerwca 2016 roku) doszło do kolejnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Miejscem zdarzenia była ulica Kolejowa w Bodzechowie. Dwie osoby zostały poszkodowane – kierowcy aut. Kobieta kierująca jednym z pojazdów została przetransportowana do szpital celem szczegółowych badań.

DSCN2613 DSCN2615DSCN2620

 

 

 

 

 

 

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej, stwierdzono kolizję dwóch samochodów osobowych. Na miejscu obecny był Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. W zdarzeniu uczestniczyły dwie osoby. Kobieta kierująca jednym z aut została przetransportowana do szpitala przez ZRM na obserwację. Mężczyzna, który kierował drugim autem po przebadaniu przez lekarza pozostał na miejscu zdarzenia. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu klem akumulatorów. Po zakończeniu czynności dochodzeniowo-śledczych przez Policję zarządca drogi posprzątał jezdnię, a samochody zepchnięto na pobocze. W akcji ratowniczej udział brało 4 zastępy straży pożarnej.

Źródło i foto: PSP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dramatyczny wypadek dwóch samochodów osobowych w Bodzechowie. Zderzenie czołowe."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*