Pociągiem z Ostrowca Św. do Sandomierza. Nowe połączenie kolejowe - Kurier Ostrowiecki

Pociągiem z Ostrowca Św. do Sandomierza. Nowe połączenie kolejowe

Od 25 czerwca 2016 roku Przewozy Regionalne uruchomią nowe połączenie kolejowe na trasie Ostrowiec Świętokrzyski – Sandomierz. Pociągi będą kursowały od 25 czerwca do 28 sierpnia w soboty i niedziele oraz dodatkowo 15 sierpnia.

Linia obsługiwana będzie nowoczesnym pojazdem Acatus Plus, który jest wyposażony w 155 nowoczesnych miejsc siedzących. Pociąg na tej linii wyjeżdża z Kielc o godzinie 7:10, a podróż będzie trwała 2,5 godziny. Połączenie powrotne z Sandomierza do Kielc zaplanowano na godzinę 16:55. Połączenie powrotne nie zajmie więcej niż 2 godziny (do Kielc). Oczywiście kurs realizowany jest przez Ostrowiec Świętokrzyski. Pociąg będzie zatrzymywał się także w Ćmielowie.

Dzięki współpracy z miastem Sandomierz, podróżujący tą linią kolejową będą mogli za 1 zł zwiedzić Bramę Opatowską. Wystarczy aby podróżujący mieli przy sobie bilet kolejowy. Dla uczniów i studentów przewidziana jest ulga na zakup biletu.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Pociągiem z Ostrowca Św. do Sandomierza. Nowe połączenie kolejowe"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*