Kontrabanda zabezpieczona. 1750 nielegalnych paczek papierosów - Kurier Ostrowiecki

Kontrabanda zabezpieczona. 1750 nielegalnych paczek papierosów

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z ostrowieckiej komendy zatrzymali 51 – letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli łącznie 1750 paczek papierosów i ponad 18 kilogramów krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

????????????????

????????????????

Ostrowieccy kryminalni podejrzewali, że 51- letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego może trudnić się nielegalnym procederem. We wtorek około południa złożyli mężczyźnie wizytę.
Ich przypuszczenia potwierdziły się. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli worki z krajanką tytoniową, łącznie w ilości ponad 18 kilogramów oraz 1750 paczek różnego rodzaju papierosów bez polskich znaków akcyzy. 51 – latek został zatrzymany. Wstępna kwota narażenia na uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego przez niego podatku to 46 tysięcy złotych. Teraz policjanci ustalają, w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie towaru. Za to przestępstwo mężczyźnie  grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło i foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Kontrabanda zabezpieczona. 1750 nielegalnych paczek papierosów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*