Oficjalne stanowisko sieci sklepów Biedronka w sprawie marketu, który spłonął w Ostrowcu Świętokrzyskim - Kurier Ostrowiecki

Oficjalne stanowisko sieci sklepów Biedronka w sprawie marketu, który spłonął w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zarząd sieci sklepów Biedronka w odpowiedzi na nasze zapytanie prasowe potwierdza, że w nocy z 13 na 14 doszło do pożaru budynku marketu przy ul. Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak informują przedstawiciele sieci sklepów Biedronka, na chwilę obecną jest jeszcze za wcześnie na podjęcie decyzji o odbudowie budynku, który spłonął.

  • Zaznaczamy, że na tym etapie jest za wcześnie na szacowanie strat. Dalsze decyzje dotyczące tego budynku będą mogły zostać podjęte m.in. po przeprowadzeniu analizy technicznej. W związku z tym wydarzeniem będzie także prowadzone postępowanie przez ubezpieczycieli zarówno właściciela obiektu, jak i najemcy, czyli naszej firmy – informuje naszą redakcję rzecznik prasowy Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel marki „Biedronka”.

Ponadto przedstawiciele sieci marketów Biedronka informują, iż obecnie w Ostrowcu Świętokrzyskim działa 6 sklepów tej sieci. Wszystkich klientów firma zaprasza do korzystania z tych pozostałych placówek zlokalizowanych pod poniższymi adresami: ul. Sienkiewicza 38, ul. Traugutta 5, ul. Długa 2B, ul. Waryńskiego 32, ul. Polna 9A, ul. Okólna 5.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Oficjalne stanowisko sieci sklepów Biedronka w sprawie marketu, który spłonął w Ostrowcu Świętokrzyskim"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*