Pijany 22-latek zniszczył szafę sterowniczą oświetlenia ulicznego. Został zatrzymany - Kurier Ostrowiecki

Pijany 22-latek zniszczył szafę sterowniczą oświetlenia ulicznego. Został zatrzymany

Na kwotę 3500 złotych Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim oszacował straty po zniszczeniu szafy sterowniczej oświetlenia ulicznego przy skrzyżowaniu ulic Polnej z Radwana w Ostrowcu Świętokrzyskim. Policjanci zatrzymali i przedstawili w tej sprawie zarzuty 22 – latkowi. Ustawodawca za zniszczenie mienia przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Do zdarzenia doszło wczoraj (4 sierpień 2016 roku) około 3-ciej nad ranem. Dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Polnej z Radwana w Ostrowcu Świętokrzyskim jest kilku młodych mężczyzn i jeden z nich kopiąc niszczy szafę sterowniczą oświetlenia ulicznego. Na miejsce natychmiast zostały skierowane policyjne patrole. Funkcjonariusze zastali tam trzech młodych, nietrzeźwych  mężczyzn.  Jak ustalili,  to jeden z nich, 22- letni ostrowczanin był sprawcą zniszczenia szafy sterowniczej. Ostrowiecki Urząd Miasta wartość strat wycenił na kwotę 3500 złotych.  22 – latek po wytrzeźwieniu w policyjnej celi, usłyszał zarzuty, do których się przyznał.
W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 2 promile alkoholu w organizmie.  Za zniszczenie lub uszkodzenie mienia, kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Pijany 22-latek zniszczył szafę sterowniczą oświetlenia ulicznego. Został zatrzymany"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*