Kolizja na ulicy Zygmuntówka. Kierowca pojazdu ciężarowego Iveco uderzył w tył samochodu Skoda Octavia - Kurier Ostrowiecki

Kolizja na ulicy Zygmuntówka. Kierowca pojazdu ciężarowego Iveco uderzył w tył samochodu Skoda Octavia

W dniu dzisiejszym (11 października 2016 roku) około godziny 9:30 na ulicy Zygmuntówka kierujący samochodem osobowym marki Skoda Octavia, którym był 33-letni mężczyzna i jechał od ulicy Sandomierskiej zatrzymał się w celu skrętu w lewo. Przed wykonaniem tego manewru musiał ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym z naprzeciwka, co zmusiło go do zatrzymania się przed wykonaniem manewru skrętu w lewo. Na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze w tył samochodu Skoda Octavia uderzył jadący w tym samym kierunku kierowca samochodu ciężarowego  marki Iveco (26-letni mężczyzna).

Kierowca samochodu osobowego (poszkodowany) został zabrany do szpitala, jednak doznał tylko ogólnych potłuczeń ciała i nic poważnego ze zdrowiem poszkodowanego nie stało się. Kierowcy samochodu ciężarowego Iveco za rażące narażenie przepisów ruchu drogowego zatrzymano prawo jazdy i zostanie skierowany wniosek o ukaranie go do sądu.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Kolizja na ulicy Zygmuntówka. Kierowca pojazdu ciężarowego Iveco uderzył w tył samochodu Skoda Octavia"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*