Zwolnieni z teorii w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zdobycie międzynarodowych certyfikatów za kursy z Google, Coca-Cola, Y Combinator czy Project Management Institute? Zrealizowanie własnego projektu społecznego? Dotarcie do beneficjentów, znalezienie partnerów i sponsorów? To wszystko jest możliwe.

Promocja olimpiady Zwolnieni z Teorii, która rozwija praktyczne umiejętności jej uczestników, proponując zdobycie międzynarodowych certyfikatów, odbyła się również w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Ambasador Patryk Stępień, który jest już znany jako działacz społeczny i ciągle realizuje nowe pomysły, tym razem odwiedził szkoły, w których zachęcał młodych ludzi do udziału w tegorocznej odsłonie olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Rok temu, młodzi ludzi z Ostrowca Świętokrzyskiego, na czele z Patrykiem, realizowali swój własny projekt społeczny “YouthSapiens – MłodzieżRozumna”, w którym za cel postawili sobie zachęcenie setki młodych ludzi do wolontariatu i działalności społecznej. W ramach projektu odbyły się spotkania m.in. ze świętokrzyskim rzecznikiem młodzieży, z “grami bez prądu”, czy warsztaty z charakteryzacji.

Dzisiaj zachęcają oni, jako ambasadorzy, do zrealizowania własnego projektu społecznego, a warto. Bo prócz zdobycia kluczowych kompetencji atutem są także międzynarodowe certyfikaty.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zwolnieni z teorii w Ostrowcu Świętokrzyskim"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*